Dijital PR

Stratejinin kurulumundan sonuna kadar devam eder ve hayati önem taşır. Dijitalin sunduğu tüm olanaklardan en faydalı şekilde yararlanırsınız.

İtibar Yönetimi

Online ve offline itibar yönetimiyle sektörde olumlu olumsuz algılar tespit edilerek, markanız için aksiyon planı yapılır ve stratejiye göre hareket edilir.

Marka Medya

Revizyon veya geliştirme sonunda ortaya çıkan markanın dijital veya real medyada lansmanı yaparak uygun mecralarda yerlerini almasını sağlıyoruz.

E-Ticaret

E-Ticaret yapmak istiyorsanız öncelikle kurallarını iyi bilmelisiniz. Pazar yerleri, komisyon oranları, vergiler, kesintiler ve onlarca etkeni bilmelisiniz. Bu bilgilerilere sahipseniz her şey çok kolay.

Website

Dijital dünyanın vazgeçilmezidir. Modern veya geleneksel yapılarda web sitlerinin asıl amacı işletmenin dijital dünyadaki karakterini yansıtmaktır. Sektörünüze göre websiteniz karakterinizi yansıtır.

Dijital Marketing

Tüm iş değerinizin alt yapısını oluşturur. Dijital veya real tüm network sizin değerlendirmenize sunulur. İyi bir strateji ile yapılan marketing anlaşmaları gelişim için vazgeçilmezdir.

Sosyal Medya

Sosyal medya üzerinden hangi amaca ulaşmak istiyorsanız o amaca uygun yönetim ve içerik oluşturup yayılmanız gerekir. Ayrıca kitlenizi tanımanız ve ona göre hareket etmelisiniz.

Reklam

Birçok alanda olduğu gibi yayılma, gelişme ve hedefe ulaşmak için reklam politikalarına hakim olmanız ve bütcenize göre planlar yapmanız gerekir. Bizde sizin için bu uygulamaları yapıyoruz.

Mobil Uygulama

Dijitalde var olan veya var olmaya çalışan her ne varsa telefonlarımızın içerisine giremezse eninde sonunda başarısız olur. Bunun bilincinde olarak hareket etmeliyiz. Biz size mobili vaad ediyoruz.