Who is Proknown?

Proknown iletişim strateji şirketidir. Sentez bir yapıdan oluşur. Teknoloji tabanlı yeni kitle iletişim teknikleri kullanır. Çalışmaları global eksende değerlendirir ve hazırlar. Pazar odaklı uzman global çözüm ortakları ile projelendirme yapar. Şirketin ayrıca dijital ve real girişimleri vardır. Birçok markayı çoklu yapıda değerlendirir. Dünyanın çeşitli yerlerinde freelance ve kadrolu çalışanları mevcuttur. 

What is Proknown?

Proknown official symbol is the two point . Two point represents the next important thing after him. The whole brand is built on this story. Proknown is concerned with how the brand and its managers should act and where the brand should come in the future rather than the current situation. Strategies to create this vision. Proknown is the new world company.

"Eğer etrafımıza iyi bakarsak muhteşem bir yapının içerisinde olduğumuzu görürüz. Bu muhteşem yapının kaynaklarını keşfedersek geleceği de inşa edebiliriz. İnşa, çokça bilgi, oldukça öngörü ve sıkça tekrar gerektirir. Bu inkar edilemeyecek kadar gerçektir."

Sinan ŞAŞMAZ 
Founder / CEO