Proknown Kimdir?

Proknown iletişim strateji şirketidir. Sentez bir yapıdan oluşur. Teknoloji tabanlı yeni kitle iletişim teknikleri kullanır. Çalışmaları global eksende değerlendirir ve hazırlar. Pazar odaklı uzman global çözüm ortakları ile projelendirme yapar. Şirketin ayrıca dijital ve real girişimleri vardır. Birçok markayı çoklu yapıda değerlendirir. Dünyanın çeşitli yerlerinde freelance ve kadrolu çalışanları mevcuttur. 

Proknown Nedir?

Proknown resmi simgesi iki nokta üst üstedir. İki nokta, kendisinden sonra önemli bir şeyin geleceğini ifade eder. Tüm marka bu hikaye üzerine inşa edilmiştir. Proknown markanın ve yöneticilerinin nasıl hareket etmesi gerektiği ve markanın şimdiki durumundan çok gelecekte nereye gelmesi gerektiği ile ilgilenir. Stratejilerini bu vizyon oluşturur. Proknown  yeni dünya şirketidir.

"Eğer etrafımıza iyi bakarsak muhteşem bir yapının içerisinde olduğumuzu görürüz. Bu muhteşem yapının kaynaklarını keşfedersek geleceği de inşa edebiliriz. İnşa, çokça bilgi, oldukça öngörü ve sıkça tekrar gerektirir. Bu inkar edilemeyecek kadar gerçektir."

Sinan ŞAŞMAZ 
Founder / CEO